Laserová epilace třísel, aby se za vás dcera nestyděla

Pokud jste častou návštěvnicí plaveckých areálu a koupališť, je laserová epilace třísel něco, co vás dříve či později dostihne. V opačném případě totiž riskujete, že budete terčem posměchu mladší generace, která v rámci drzosti a všetečnosti odpovídající věku nenechá nic, co vybočuje z jejich představ, bez komentáře. 

Sebevědomý dospělec nad výlevy puberťáků může mávnout rukou. Jenže když s patřičným výrazem vznese námitku “Mami, to snad nemyslíš vážně!” vlastní potomek, je to na pováženou. Zkrátka, kdo chce držet krok s dnešní dobou a vlastními dětmi, musí mít vše, co zůstane odhalené po oblečení plavek (nebo slušivého spodního prádla), dokonale hladké. A na to je nejlepší laser. 

Kdo určuje tón

Staří versus mladí je známá a obehraná písnička a předmět nekonečných sporů. Mnoho z toho, za co mladí bojují, jakou jsou různobarevné vlasy a účesy, které při sebevětším úsilí nelze za účesy považovat, piercing na všech možných i nemožných místech a různé módní výstřelky, bývají často skutečné úlety, které později jejich věkem zmoudřelí propagátoři uznávají hříchy mládí. 

Ale všechno, na čem mladí trvají, nemůžeme považovat za mladickou nerozvážnost, to bychom s vaničkou vylili i dítě. Je snad hezčí, když se zpod okraje bikin derou nevzhledné chloupky, než když je celá oblast pěkně hebce a hladce oholena? 

Je s tím práce a nakonec je to stejně nanic

Důvody, proč ženy ve zralém věku trochu šidí depilaci třísel, potažmo intimních partií jsou dva. 

Za prvé je to časově i co do zručnosti daleko náročnější než si ve sprše přejet lýtka holítkem a za druhé citlivá pokožka tříselných záhybech má velkou tendenci k podráždění. Ať je už je to ve formě pouhého zarudnutí, nebo dokonce tvorbě nevzhledných svědivých pupínků, každá druhá žena si řekne, že za takový výsledek jí ta “piplačka”, která se notabene musí pořád do kolečka opakovat,  nestojí, rezignuje a raději volí spodní díl plavek s nohavičkami. 

Zákrok probíhá v oblečení

Svěřit své “polointimní” partie laseru je přitom docela snadné a levné. Tříselná zóna neboli zóna bikin je oblast, která není pokryta spodním dílem bikin. Na rozdíl od intimní zóny, která se vztahuje na celou stydkou oblast (včetně mons pubis a stydkých pysků) si klientky během ošetření mohou nechávat spodní prádlo na sobě. Takto odpadají zábrany vznikající z pochopitelné studu. 

Pár centimetrů čtverečních doslova

Dalším argumentem pro trvalé odstranění chloupků v tříslech laserem je malý obsah zasažené plochy. Do půlky stehen nezasahuje pubické ochlupení nikomu. Obvykle je plocha spíše nepatrná, rozměry se pohybuje v desítkách čtverečních centimetrů. A protože v laserovém studiu se platí podle velikosti odchlupované plochy, navždy hladká třísla a celoroční bezstresový vstup na všechna koupaliště a sportoviště lze pořídit za pár stovek. A pokud se zbytek ochlupení nějak zajímavě zastřihne, příjemně překvapený může být také partner. 

Opravdu to nic není

Laser se chová ke všem partiím těla stejně a neuškodí ani sebejemnější pokožce. Na ošetřovanou oblast aplikujeme ultrazvukový gel. Po nanesení gelu začíná vlastní ošetření. Laserový paprsek proniká špičkou chloupku do chloupku, dokud nedosáhne kořínku. Energie dodávaná laserem zajišťuje zničení vlasového kořínku a již není schopen produkovat nový vlas. 

Po několika sezeních se tímto způsobem dají zlikvidovat úplně všechny chloupky a exponovaná oblast bikin zůstane úplně hladká. Je konec odpírání si některých typů plavek nebo odvážných kalhotek. Směle se můžete vyrovnat teenagerkám, které mají čas a trpělivost ručně si odstraňovat každý jednotlivý chloupek. 

Jak řešíte ochlupení před letní plaveckou sezónou?