Proč se vám vyplatí permanentní make up v salonu Gala studio Pro

Máte-li zájem o kvalitně vytetované obočí, linky nebo rty, vyhledejte permanentní make up salon Gala studio Pro. Přestože se tato forma mikropigmentace zhruba po dvou letech zase postupně vytratí, určitě nestojíte o zfušovaný permanent. Proto nastudujte výhody spolupráce s odbornicemi a zjistěte, jak se pozná seriózní studio, kde vám žádné estetická katastrofa nehrozí. 

Permanentní make up salon Gala studio Pro a jeho tým. Seznamte se

Dvě sympatické ženy, které vám vytvoří dokonalý permanentní make up v salonu Gala studio Pro mají několikaletou praxi v oboru i patřičné školení. Jedna z nich se může pochlubit lékařským vzděláním. Tím pádem se u ní vždy dočkáte profesionálních služeb, které čerpají z detailních znalostí lidské anatomie. Také se můžete spolehnout na perfektní hygienu během aplikace.

Druhá specialistka na permanentní make up v salonu Gala studio Pro se zase pyšní uměleckým vzděláním. 

Je to právě rozvinuté estetické cítění, které jí umožňuje zkrášlit každou ženu pomocí vhodně zvolené kamufláže. Vždy dokáže namíchat barvy, které budou ladit k vaší pleti či barvě očí, podle toho, kde permanent chcete. Kromě toho vám tato expertka už během předkreslení automaticky vyrovná drobné asymetrie v obličeji. Než si na váš vylepšený vzhled zvyknete, nebudete se moci několik týdnů odtrhnout od zrcadla.

Klíčové faktory při výběru salonu pro permanentní make-up

1. Kromě certifikace personálu se při výběru vhodného studia soustřeďte také na reálnou fotodokumentaci permanentního make-upu. Salon Gala studio Pro má za tímto účelem vlastní autorské fotografie, které si můžete prohlédnout na jeho webu i na sociálních sítích. Díky nim se seznámíte s konkrétními ukázkami práce. Při posuzování odbornosti jednotlivých studií se nedejte zmýlit ilustračními fotografiemi, které si může stáhnout každý amatér nebo začátečník z fotobanky. Chlubí se tak cizím peřím.

2. Neváhejte si prostudovat i doporučení, které studiu udělila předchozí klientela. Samozřejmě, že se dá i hodnocení na Googlu všemožně ovlivnit, ale určitě ne kompletně. Je jasné, že vám tam může pár známých napsat pozitivní ohlasy. Na druhou stranu si tam s vámi ale může vyřizovat účty i vaše konkurence. Virtuální prostředí má zkrátka svá rizika, která však dokáže většina uživatelů snadno rozlišit od skutečných zákaznických recenzí.

3. Třetí tip, jak poznáte správný salon pro permanentní make-up, spočívá v diskuzích na sociálních sítích. Stačí, když si projdete několik příspěvků, kam mohou zákaznice psát své názory a dotazy, na něž personál následně reaguje. Uvidíte, jestli mluví k věci nebo se odpovědi vyhýbá. Expert totiž nemá důvod mlžit a rád se s vámi o své know-how podělí.

V neposlední řadě se také soustřeďte na styl, jakým se specialistky na permanentní make up na lidských tvářích “podepisují”. V salonu Gala studio Pro neusnuly na vavřínech a bedlivě sledují novinky v oboru a neustále se vzdělávají. Na druhou stranu nemusí být pro každou ženu ideální, když si nechá vytetovat místo decentního obočí “blatníky”, protože jsou zrovna in. Objednejte se proto raději k takové odbornici na permanent, která si poradí i bez šablon a pravítek a dokáže vám navrhnout ten nejslušivější tvar obočí. Cílem by přece měla být vaše nadčasová krása, která nikdy nevyjde z módy a právě ta je v Gala Pro na prvním místě.