Laserový peeling? Dostupná cesta ke krásnému obličeji bez vrásek!

Laserový peeling dnes podstupují nejen celebrity a modelky, jeho obliba stále stoupá a oblíbily si jej ženy ve všech věkových kategoriích. A víte proč? Protože díky němu přirozenou cestou omládly bez plastické operace!

Jak funguje laserový peeling?

Laserový peeling je oblíbenou unikátní metodou, jak omládnout klidně o 10 let bez použití skalpelu nebo jiné invazivní metody! Tento druh peelingu využívá pro omlazení unikátních schopností cíleného pulsování laserového paprsku. Ten dokáže stimulovat kůži k omlazení a nastartovat její přirozenou vnitřní obnovu.

Kdo by měl zvážit laserový peeling?

Peeling pomocí laseru je vhodný pro všechny, kteří nejsou spokojeni se vzhledem svojí pokožky. Pro které části těla je peeling laserem využíván?

  • obličej
  • hřbety rukou
  • krk a dekolt
  • poprsí.

Co očekávat před zákrokem? 

Před zákrokem čeká každého klienta této procedury asi 20ti minutová příprava. Ta spočívá v nanesení vrstvy přípravku, který pokožku dokáže pro celou dobu zakroku znecitlivět. Díky tomu je celý zákrok naprosto bezbolestný a bez jakýchkoliv nepříjemných pocitů.

Průběh laserového peelingu

Jak probíhá samotný zákrok? Během něj dochází k efektu omlazení hned v několika vrstvách kůže. 

V nejvrchnější části kůže probíhá odpařování její horní vrstvy, díky čemuž se kůže zbavuje nerovností, drobných jizviček a pigmentovych skvrn.

Ve střední části pokožky dochází k mírnému prohřátí, díky kterému se v kůži nastartuje přirozená produkce kolagenu. V buněčné struktuře se zároveň obnovují metabolické procesy omlazení. 

Během omlazování obličeje jsou samozřejmě používány  brýle pro ochranu zraku.

Jaká je péče o pokožku po zákroku? 

O pokožku po laserovém ošetření je třeba pečovat pomocí speciálních produktů, vyvinutých konkrétně pro péči o pokožku po laserovém zákroku.

Jaké jsou hlavní benefity tohoto zákroku? 

Laserový peeling má hned několik jednoznačných výhod:

  • Většinou stačí pouze jedno ošetření pro viditelné omlazení  
  • Díky laseru dochází k buněčné obnově, obnovení tvorby kolagenu a přirozené pevnosti vrchní vrstvy pokožky.
  • Následkem laserového peelingu pozorujeme výrazné vyhlazení vrásek, sjednocení tónu pleti a zjemnění struktury pokožky.

Existují nějaká rizika a nežádoucí účinky?

Vždy před každým ošetřením na klinice je pečlivě posuzován stav pleti klienta a vhodnost konkrétního zákroku tak, aby se vyloučila všechna rizika a možné nežádoucí účinky. 

Jak se liší laserový a chemickým peeling?

Resurfacing pomocí laserového paprsku ošetřuje pokožku cíleným pulzováním světla na kůži. Chemický peeling naopak využívá chemické sloučeniny nebo také přírodní kyseliny, které dokáží různě intenzivně eliminovat svrchní vrstvy pokožky.

Obecně se ale dá říci, že laserové ošetření je intenzivnější a narozdíl od chemického peelingu má, co se týče omlazení a vyhlazení hlubších vrásek, podle lékařů lepší výsledky. Laserový paprsek je také daleko vhodnější na jemnou kůži kolem očí nebo také pro ošetření jemné pokožky v okolí úst.

Kolik stojí tento zákrok?

Jaká je cena krásné a mladistvě vypadající pokožky v obličeji? Možná to zní neuvěřitelně, ale momentálně lze proceduru laserovým přístrojem SmaXel absolvovat za skvělou akční cenu od 4900,- korun. Takto nízká cena za vyhlazený obličej bez viditelných vrásek? Ano, přesně to umějí specialisté na laserový peeling. Cena je stanovena vždy na míru každému klientovi.

Laserový peeling nebyl nikdy výhodnější a účinnější, než v dnešní době vyspělé lékařské techniky a nejmodernějších metod pro omlazení pleti. Už jste se objednali i vy?