Víte, kdy nejvíce oceníte teplé soft pyžamo?

Co takhle mít na sobě pyžamo po celý den? Jestliže si vyberete to správné, pak to není žádný problém.  

Lehké, vzdušné a přesto hřejivé. Tak by se dalo ve stručnosti charakterizovat dámské pyžamo, můžete využít nejen jako oblečení do postele. Teplá soft pyžama svým střihem a materiálovým zpracováním totiž připomínají spíše stylové sportovní oblečení. Takže není třeba ho hned ráno sundávat. Můžete si s ním naplánovat například takzvaný „pyžamový den“. 

K čemu je dobrý pyžamový den a jak probíhá? 

Je to jednoduché. Prostě ve svém příjemném a vyhřátém pyžamu zůstanete a budete krásně lenošit. 

Tím, že ze sebe hned ráno nesundáte své oblíbené pyžamo, nesundáte ani ten krásný pocit, který zažíváte ve vyhřáté posteli. Vyhradit si dostatek času pro odpočinek je ostatně nesmírně důležité!                                                        

Čím je naše dámské pyžamo tak výjimečné?

Na tuto otázku se dá odpovědět velice jednoduše. Prostě tím, že vám poskytne teplo a pohodlí. Pyžamo sestává z mikiny s dlouhými rukávy, které jsou zakončeny elastickým lemem. Není tedy žádný problém rukávy trochu vyhrnout, pokud si budete chtít den ještě více zpříjemnit a připravit si něco dobrého k snědku. 

Stejně je řešena spodní část nohavic. Manžeta, která lehce obepne kotníky, nedovolí, aby se k vám dostala zima.

Dámské teplé pyžamo vs. noční košile

Přemýšlíte o tom, zda si pořídit pyžamo nebo noční košili? Řešení je snadné. Můžete si pořídit obojí a střídat je podle potřeby. Jestliže se nechcete převlékat hned,jak vyskočíte z postele, pak padne volba pravděpodobně na teplé pyžamo. Stejné rozhodnutí také jistě učiníte  v případě, že hledáte vhodné noční oblečení na dovolenou pod stanem (další tipy na výbavu pod stan najdete zde). 

Teplé dámské pyžamo oceníte také na chatě nebo chalupě. Až poleze na jaře zima ze zdí, vy budete v teple  svého pyžámka. Stačí si to představit. Cítíte, jak je vám dobře v náruči vašeho teplého pyžama?